GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 12354001
nr 1235 4001
BOWL
Bengt Lindqvist (1909-1983), Ödsmål, Sweden. Glazed ceramic, 1950s. Signed. Diameter: 26 cm. Height: 14 cm,
Bengt Lindqvist (1909-1983), Ödsmål, Sverige. Glaserad keramik, 1950-tal. Signerad. Diameter: 26 cm. Höjd: 14 cm
SEK 600
Monday February 18 2019
at 19:03:08
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
500 kr
6
400 kr
450 kr (Robot)
6
500 kr
500 kr (Robot)
6